Pilates Akademi Beylikdüzü
Facebook Twitter LinkedIn Vimeo    
İLKNUR ARSLAN

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Pilates Akademi Beylikdüzü Kurucusu İlknur Arslan, Müşteri Hizmetleri alanında 4,5 yıllık kurumsal iş hayatında ağırlıklı olarak müşteri ilişkileri, satış ve pazarlama alanlarında çalıştı. Çocukluğundan bu yana Tenis, Step, Cimnastik ve çeşitli dans eğitimleri aldı. Üç yıldır Egzersiz Sistemleri üzerine çalışan kurucu eğitmen; Balanced Body University (California, USA) MAT / Reformer sertifikasına sahiptir, yanı sıra kas-iskelet sistemine dair kemik eklem yapısı ve fonksiyonu ile hareketlerde kullanılan birincil kaslara dair kilit elemanlara giriş kapsamındaki Body Arts Pilates Studio tarafından düzenlenen Anatomy for Pilates seminerini Taha Erpulat yönetiminde başarıyla tamamladı.

2009 yılında tanıştığı Pilates Akademi Nişantaşı Kurucusu Abdullah Andsoy ile pilatese başlayan İlknur Arslan, başladığı ilk günden bu yana büyük ilgi duyduğu pilatesi kendisine meslek olarak seçip, butik stüdyosunu Pilates Akademi bünyesinde öğrencilerinin ihtiyaçlarına profesyonel cevaplar verebilecek ekipman ve eğitmenler ile 2012 Ekim ayında kendi merkezini kurdu.

GAMZE ARSLAN

Almanya Hannover Leibniz Universitesi Turizm bölümü mezunu olan Pilates Akademi Eğitmeni Gamze Arslan, 2011 yılında tanıştığı ve ilgi duymaya başladığı Pilates için profesyonel hayatına; Pilates Bodymotion (Köln, Germany) MAT Eğitim Sertifikasını başarıyla alarak, yurtdışında almış olduğu çeşitli eğitimlerle de kendini geliştirerek adım atmıştır.
 
Copyright © 2013 Pilates Akademi Beylikdüzü | Tüm Hakları Saklıdır.